Ukupno: 199892

Majčin dan u PŠ Bapska
Autor: Adrijana Leko, 11. 5. 2018.

11.svibnja 2018.godine učenici i učiteljice PŠ Bapska Maja Karačić, Ksenija Zaborsky i Adrijana Leko u suradnji s vjeroučiteljicom Marijanom Palijan obilježili su Majčin dan.
Pjesmom „Mama pusti telefon" djeca su na početku prigodnog programa poslala poruku mamama.

"O mama, mama pusti telefon, neka malo odspava on,
Dosta mi je crtića s tobom bi se igrala…"

Danima prije proslave učenici su bili jako vrijedni i uz pomoć svojih učiteljica su izradili prikladne poklone za svoje drage majke. Naši prvašići su svoje znanje o tome kako čuvati svoju Zemlju za budućnost, odlučili napraviti eko vrećice. Vrećice su napravili od starih majica koje su ukrasili cvijećem. Ovakav poklon je još puno bogatiji kada se zna da su to male ruke s puno ljubavi radile za svoje mame.

Drugi i četvrti razred je izradio cvjetiće od kolaž papira i vaze od glinamola. Svojom maštom i kreativnošću obogatili su svoje poklone koje će pokloniti mamama za njihov dan.

A treći razred, iako svi dječaci, svojim prstićima su dokazali da ni oni nisu ništa manje kreativni te nanizali lijepe perlice za poklon svojim mamama.

Uz male poklone napravljene svojom ljubavlju prema majci, učenici su uvježbali recitacije, recitale, igrokaz i pjesmice. Prigodnom priredbom i zbornom čestitkom, učenici su zaželjeli svim mamama: „SRETAN MAJČIN DAN!"

Sve smo zabilježili fotografijama koje možete pogledati u foto galeriji.

Učiteljica Ksenija Zaborsky