Za sve objavljene informacije i fotografije na web stranicama Osnovne škole dr. Franjo Tuđman Šarengrad   postoje pisane suglasnosti za njihovo objavljivanje sukladno Općoj direktivi o zaštiti osobnih podataka

Natjecanja
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Županijsko natjecanje u futsalu
Autor: Zdravka Barešić, 9. 2. 2017.

Dana 8.2.2017. naši učenici 7. i 8. razreda sudjelovali su na Županijskom natjecanju u malom nogometu u Vinkovcima.

Nastupile su još osnovne škole iz Ivankova, Iloka i Vinkovaca. Naši dečki igrali su odmah prvu utakmicu turnira i to protiv Iloka. Poveli smo u prvim minutama golom Frane Lukinca, te pred kraj prvog poluvremena Ilok je dokrajčio Mario Kolak. No previše smo se opustili te primili gol na našu krivicu, ali uspjeli smo izvući zaslužena 3 boda.

Drugu utakmicu, jako iscrpljeni igrali smo protiv Ivankova. Primili smo gol u prvom poluvremenu i bili veliki autsajderi. Nastavnik je vidio da nemamo ideju za gol te zvao time aut. Opustili smo se pa golom Dine Debeljuha izjednačili. U drugom poluvremenu radili smo odlične akcije i trud se na kraju isplatio, zabili smo za pobjedu i konačnih 2:1 golom Dine Debeljuha.

Zadnju utakmicu igrali smo protiv domaćina Vinkovčana, ali pravila su glasila da prve dvije ekipe s najviše bodova prolaze. Naš je prolaz s već dvije prijašnje pobjede bio osiguran, ali mi smo jednako jako željeli pobjedu. Očito su i Vinkovčani mislili i željeli isto te poveli sa 1:0. Raspala se naša igra i tako smo ostali opet nemoćni kod 2:0. Pokušali smo se vratiti i davali sve od sebe te je naš napadač Frano Lukinac zabio za konačnih 2:1.

Najbitnije je da smo prošli u finale Županijskog natjecanja na kojem idemo opet pokazati da možemo!