« Ožujak 2024 »

Ukupno: 199279

Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave
Autor: Adrijana Leko, 24. 5. 2018.

U našoj školi je po drugi puta ove školske godine održano Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave. Voditeljica ŽSV Adrijana Leko na početku je pozdravila sve nazočne te im predstavila tijek rada Vijeća kao i predavačice i teme.

Ovoga puta učiteljice i učitelji kojih je bilo više od 40 raspoređeni u dvije skupine na praktičnim primjerima upoznali su Micro:bit u razrednoj nastavi - predavanje i radionicu održala ne naša učiteljica informatike Ivana Knezović. Radionicu na temu GOO u nastavi održala je Patricija Burazin, dipl.učiteljica u zvanju mentora iz OŠ Blage Zadre Vukovar.

Nakon kratke pauze učiteljica Ksenija Zaborsky uz kratko predavanje o integriranju nastavnih sadržaja u projektnu nastavu prezentirala je projekt "Živjeti zdravo" na kojem su ove školske godine radili učenici i učiteljica PŠ Bapska.

Na samom kraju voditeljica je izrazila zadovolljstvo i čestitaka kolegicama iz OŠ Antuna Gustava Matoša iz Tovarnika na ulasku u eksperimentalnu fazu projekta Škole za život. Svim učiteljima i učiteljicama ŽSV prezentirala je sustav Ema - aplikaciju za organizaciju edukacija s napomenom za održavanje novog načina edukacija u obliku webinara kojima mogu prisustvovati svi koji su u sustavu.Novi sastanak ŽSV zakazan je za kraj kolovoza.

Fotografije dostupne u fotogaleriji.