« Ožujak 2024 »

Ukupno: 199261

Obavijest o održavanju nastave na daljinu
Autor: Adrijana Leko, 16. 3. 2020.

Prema Odluci Ministarstva znanosti i obrazovanja u sljedeća dva tjedna bit će organizirana nastava na daljinu (online nastava). Mijenja se oblik rada. Nastavni sadržaji su jako važni i obvezni za usvajanje: obradu, ponavljanje, vježbanje i utvrđivanje. Svi nastavni sadržaji usvojeni na ovaj način bit će provjereni i ocijenjeni od strane predmetnih učitelja po povratku u školu. Stoga molimo roditelje i učenike za ozbiljan pristup radu i odgovorno ponašanje u ovoj situaciji. U narednom razdoblju roditelji trebaju preuzeti dio odgovornosti  za obrazovanje svoje djece.

Upute za učenike razredne nastave:
Učenici razredne nastave trebaju svakodnevno pratiti TV Školu na HRT3. Svaki razrednik je u komunikaciji s roditeljima putem raznih kanala (viber, email..) te će uz ove sadržaje učenicima slati posebno izrađene materijale na već ranije dogovoreni način.

Upute za učenike predmetne nastave:

• Hrvatski jezik, Povijest, Geografija – gledati program Sportske televizije dok ih razrednik ne obavijesti o promjeni i dodatnim zadatcima
  • Likovna kultura – svi učenici od 5. do 8.razreda imaju jedan likovni zadatak Slobodna tema, tehnika po izboru. Likovni rad trebaju donijeti u školu na nastavu LK pri prvom susretu (nakon što prođe epidemiološka situacija)
  • Tehnička kultura, Njemački jezik, Informatika, Biologija, Kemija, Priroda, Fizika, Tjelesna i zdravstvena kultura, Vjeronauk, Engleski jezik i Matematika – učenici trebaju pratiti upute u online učionicama na Office Teams i kanalima za svaki pojedini predmet
  • Učenici će materijale za nastavni predmet dobiti onaj dan kada po školskom rasporedu imaju taj predmet. Materijali će biti postavljeni do 12 sati. Sve postavljene zadatke trebaju riješiti do sljedeći puta kada taj predmet imaju po školskom rasporedu.

Svim učenicima želimo puno uspjeha u radu.
Ravnateljica: Vlatka Sirovica, prof.